Tájékoztatás

Beiratkozás 2022/2023 nevelési év

Tolcsvai Óvoda

3934 Tolcsva, Kossuth L. út. 64.

Tel: 06-47/3834-218

TÁJÉKOZTATÁS

Óvodai beiratkozásról

Tisztelt Szülők!

2023.április 20- április 24. közötti időpont

Újabb, fontos tudnivalók a beiratkozásról:

• Óvodánk 2023. április 24-ig felveszi a felvételi körzetébe tartozó valamennyi olyan gyermeket, akik vonatkozásában nem érkezett jelzés arról, hogy másik óvoda felvette volna őket. Ebben az esetben a beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a gyermek első óvodai nevelésének napján kerül majd sor. A gyermek felvételét követően a felvételről írásban értesítjük a szülőt. Ez esetben az intézményben megjelenni nem kell!
  • Amennyiben óvodaköteles gyermeküket nem a lakóhelyük vagy tartózkodási helyük szerinti, kötelező felvételt biztosító óvodába kívánják beíratni, úgy e szándékukról 2023. április 20-ig írásban, vagy elektronikus úton értesíteni kötelesek mindkét óvodát.

A szándéknyilatkozat tartalmazza a gyermek nevét, születési helyét, idejét, anyja nevét, lakcímét, Taj számát, elérhetőségeit.

A nyilatkozat letölthető a https://www. tolcsvai-ovoda. hu / honlapon.

Telefonos tájékoztatás: a 47/384-218 számon, munkanapokon 8-16 óra között!

Tolcsva, 2022.10.20.                                                      Závojszki Lászlóné

vezető óvónő